Zvolte si typ nemovitosti

Kdo jsem

Jsem realitní makléřka z Rožnovska. Zaměřuji se převážně na Rožnov pod Radhoštěm, Frenštátsko a přilehlé oblasti, jako je například Horní, Prostřední a Dolní Bečva. Tyto lokality jsou mou primární oblastí, ale kdekoliv se mohu postarat o prodej či pronájem Vaší nemovitosti. V oboru realit se pohybuji od roku 2000. Mám zkušenosti s prodejem nemovitostí i v Praze, kde jsem nějakou dobu žila. Zakládám si na perfektní prezentaci. Samozřejmostí je pořízení profesionálních fotografií, 3D scan nemovitosti a video prohlídky.

V současné době působím jako realitní makléř pod záštitou realitní kanceláře ProgresUnion. Specializuji se na prodej bytů, chalup, pozemků a rodinných domů v lokalitě, kterou velmi dobře znám.

Práce realitního makléře je mojí srdeční záležitostí a velmi mě baví, proto se snažím ji odvádět na špičkové úrovni. Točím videoprohlídky, používám moderní technologie 2D a 3D scan nemovitostí a pracuji na sociálních sítích s jasným cílem prodat nemovitost za co nejvyšší cenu k plné spokojenosti klienta. Každá nemovitost je jedinečná, a tak je třeba k ní i přistupovat.

Při prodeji nemovitosti je důležité dům či byt nejen nabídnout, ale především jej připravit k prohlídce a prodat. K oslovení potenciálních kupců využívám různé marketingové kanály – specializované realitní servery, cílenou reklamu na internetu a sociální sítě. S přesným zacílením mi pomáhají léta zkušeností na realitním trhu.

Odlišuji se zejména osobním přístupem ke každému z mých klientů a nad každou svěřenou nemovitostí přemýšlím s rozumem a citem.

Každá zakázka je výzvou.

Práci okolo prodeje nemovitosti dělám s absolutním nasazením a věnuji se jí až do poslední chvíle s ní spojenou.

Na konci každého obchodu mě nejvíc těší pohled na kupujícího ve chvíli, kdy si přebírá klíče od nemovitosti. Nadšení kupujícího i prodávajícího mi dává energii a motivaci do další práce.

Moje vize:

Mojí vizí je výrazně napomoci zkvalitňování českého realitního trhu. Kvalita, serióznost a čestnost jsou hodnoty, které zastávám a dodržuji vůči klientům.

Obchod nejsou jen čísla, vše je hlavně o lidech. Jako obchodník vím, že dobré jméno si člověk buduje dlouhodobě a není snadné si jej udržet. Proto na sobě stále pracuji a vzdělávám se. Za kvalitu mé práce pak hovoří reference spokojených klientů

Proč právě se mnou?

  • profesionalitu a odbornost
  • nadšení
  • odhodlání
  • empatii
  • partnerství
  • osobní přístup

Mým cílem je zjednodušit Vám celý náročný proces prodeje nemovitosti.