Zvolte si typ nemovitosti

Prodej nemovitostí

Prodej nemovitostí je práce na plný úvazek. Každý krok je třeba provést přesně – ať už jde o přípravu nemovitosti na prodej, propracovaný marketing a propagaci, vyjednávání s klienty, příprava a podepsání kupní smlouvy, jediný přešlap Vás může stát spoustu peněz.

Nabízím pomocnou ruku těm, kteří se na složitém realitním trhu neorientují a potřebují nasměrovat nebo jen poradit.

Příprava nemovitosti k prodeji

Správně připravit nemovitost k prodeji či k pronájmu je klíčem k úspěchu. Ač si to spousta lidí nepřipouští, prodej je především o emocích. Zamilovat se na první pohled – máte vyhráno. To, jakým způsobem a jak věrohodně předáme potenciálním kupcům náladu a dojem z prodávané nemovitosti, je klíčové.

První věcí, které si zájemci o nemovitost všímají, jsou vždy fotografie. Ty jsou vidět v samotných inzerátech, na sociálních sítích i při inzerci, proto je důležité, aby byly reprezentativní a kvalitní. Podle fotografií se totiž zájemci rozhodují, zda se na nemovitost přijdou podívat, nebo ne.

Proto spolupracuji s profesionálním fotografem. Má oko na ty správné pohledy a skvěle doplňuje můj vytrénovaný cit vyzdvihnout to NEJ.

Díky kvalitní fotografii můžeme odvykládat příběh nemovitosti tím správným způsobem.

Klíčové je dnes také video, fotovizualizace nebo virtuální prohlídky. Lépe vtáhne kupujícího do prostoru, snáze vysvětlí rozložení nemovitosti a díky věcným popiskům pomůže k získání komplexní představy o prodávané nemovitosti.

Prohlídkový den

Toto je náš den D a okamžik pravdy. Je to totiž rozhodující moment, kdy se zájemce do nemovitosti může zamilovat!  ​
V den prohlídky musí být vše perfektní a nachystáno minimálně stejně, jako v den focení nemovitosti. ​
Já na prohlídce nemovitosti zas­tupuji Vás, jako stranu prodávající. Pokud se zájemci rozhodnou pro koupi, tak náš hypoteční specialista   je připravený nabídnout různé možnosti financování. Po prohlídce pro Vás ověří bonitu zájemců a kupujícím zajistí hypotéku rychleji a levněji, než kdyby si ji řešil sám v bance