Zvolte si typ nemovitosti

Prodej restaurace 190 m2, pozemek 902 m2, Frýdlant nad Ostravicí- Nová Ves

8.990.000 Kč
Celkem 30 fotografií, zobrazit všechny
Virtuální prohlídka
:
Marta Trojáčková
telefon: +420777330631
info@realitytrojackova.cz

Prodej restaurace 190 m2, pozemek 902 m2, Frýdlant nad Ostravicí- Nová Ves

8.990.000 Kč
Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji restauraci " U Hastrmana" v podhůří Beskyd ve Frýdlantu nad Ostravicí – Nová Ves. Restaurace je specializovaná pro přípravu ryb a velmi vyhledávaná pro příjemné večerní posezení a oslavy.

Jedná se o kompletně zrekonstruovaný a přestavěný objekt s vybavenou restaurací, bytem, venkovní zahrádkou a parkovištěm na pozemku o výměře 902 m2. Původní stavba byla před 6-ti lety kompletně zrekonstruována (nová fasáda, plastová okna, dveře, interiéry včetně podlah, rozvodů vody, topení, elektřiny a vzduchotechniky). Zateplení objektu je stříkanou PUR pěnou. Nemovitost byla také rozšířena o přístavbu- skladové prostory. Objekt je napojen na elektřinu, veřejný vodovod a odpad je sveden do jímky. Vytápění a ohřev vody je řešen tepelným čerpadlem.

V budově se nachází restaurace s úplným zázemím. Hlavní prostor restaurace s 40 místy k sezení, salónek s 10 místy k sezení, výčep, kuchyň a toalety pro zákazníky. Od května do konce září je možné rozšířit kapacitu restaurace o venkovní zahrádku pro 30 zákazníků. Součástí restaurace je akvárium na ryby a krbová kamna na dřevo. Dále je zde kompletně vybavená kuchyň s nerezovým vybavením, úklidová komora, zázemí pro personál, všechno je dle platných norem. Dále prostory pro zařízení na chlazení a uskladnění piva.

Prodejní cena nemovitosti zahrnuje kompletně vybavenou kuchyň včetně všech spotřebičů (konvektomat, 2× myčka Silanos, 4× sporák, lednice, velký mrazící box, gril, fritovací box atd. ), veškerý nábytek – židle, stoly, výčepní vybavení, výrobník ledu, barovou myčku, vitríny, pokladní systém a venkovní nábytek.

V podkroví s užitnou plochou 66 m2 se nabízí bytová jednotka 3+1 se sociálním zařízením u kterého je velká terasa z které je východ na zahradu. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči. V celém bytě je podlahové topení. Byt může sloužit pro provozovatele restaurace k bydlení nebo se dá pronajmout i samostatně. Má vlastní vchod.

Právní přístup k nemovitosti je řešen věcným břemenem. Nemovitost je prodávána včetně veškerého vybavení. Restaurace je v současné době krátce uzavřena, ale je zde možnost pokračovat v provozu či nemovitost pronajímat.

Restaurace se nachází v turisticky atraktivní oblasti Moravskoslezských Beskyd, regionu Frýdlantsko. Příjezd je možný autobusovou dopravou po trase Frýdlant n. O. – Malenovice.

Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Veškerý právní servis spojený s prodejem nemovitosti je samozřejmostí, stejně jako bezplatné finanční (hypoteční) poradenství.

Pokud Vás nabízená nemovitost oslovila, tak zavolejte a domluvíme si prohlídku.

Typ nemovitosti:
Komerce
Číslo nemovitosti:
22007
Operace:
Prodej
Adresa:
Frýdlant nad Ostravicí 409
Plocha pozemku:
901 m2
Plocha zastavěná:
85 m2
Stav objektu:
Po rekonstrukci
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Rok rekonstrukce:
2015
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
49° 34' 27.820"N, 18° 22' 4.360"E